Foto van de maand

Onlangs hebben wij een leuke suggestie gekregen van Loet. Een van onze actieve leden.

Hij kwam namelijk met het idee om foto’s van de maand op de site te plaatsen.

Een idee waar wij graag een gevolg aan zouden willen geven. Daar hebben we natuurlijk jullie hulp bij nodig!

Het idee hierachter is dat iedereen foto’s kan insturen die gemaakt zijn tijdens onze meetings en andere mooie dronevluchten en dat wij daarna de leukste, mooiste, spannendste of grappigste foto’s op deze frontpagina van onze site plaatsen.

Hiermee kunnen we als club aan de wereld laten zien wat we in huis hebben en zo meer mensen enthousiasmeren om naar onze club te komen!

Tegelijkertijd is dit natuurlijk voor de inzenders DE kans om eeuwige roem te vergaren!

Wij kiezen een aantal foto’s die geplaatst zijn op onze facebook, mochten wij jou foto kiezen dan berichten wij u eerst voordat deze op onze site gaat of je kunt jou foto sturen naar: fotovandemaand@droneclubbrabant.nl